B-V Advocaten & Partners

Team

Advocaat - Partner

Edwin Bellis

foto.jpg

Licentiaat in de rechten (KUL)

Master Ondernemingsrecht (UA)

Bedrijfskunde (EHSAL Management School)

Postuniversitaire opleiding curator-vereffenaar (KUL & UA)

Curator - Vereffenaar

Lid van de balie te Tongeren (2005-2007)

Lid van de balie te Leuven sedert 1 augustus 2007

Talen: Nederlands, Frans, Engels & Italiaans

GSM: 0478/30.55.82

edwin.bellis@b-vadvocaten.be

Bob Laes

5ef00903-1db4-45fa-bb78-fa2bca07e4cc.jpg

Specialist IP & IT, sport-, media- en entertainmentrecht

Licentiaat in de rechten (VUB)

Master Economisch Recht (VUB)

Opleiding Sportrecht en -ethiek (VUB)

Lid van de balie te Brussel tussen 2005-2009 en 2012-2015

Lid van de balie te Leuven sedert 1 december 2015

Talen: Nederlands, Engels, Frans

bob.laes@b-vadvocaten.be

Carla Casseau

Specialist personen- en familierecht, familiaal vermogensrecht, erfrecht en jeugdrecht

Licentiaat in de rechten (KUL)

Aggregaat in de rechten (KUL)

Postuniversitaire cyclus erfrecht (EHSAL Brussel)

Bijzondere opleiding jeugdrecht (2011-2012)

Lid van de balie te Leuven sedert 5 september 1991

Talen: Nederlands, Frans, Duits, Engels en Spaans (notie)

GSM: 0475 91 96 86

carla.casseau@b-vadvocaten.be

 

Barbara Wydooghe

2b96afd0-482f-4b4d-8a68-3251be51464b1.jpg

Specialist strafrecht, huur- en pachtrecht

Licentiaat in de rechten (KUL)

Lid van de balie te Leuven sedert 1 oktober 2003

Talen: Nederlands, Frans

0475/77.25.55

barbara.wydooghe@b-vadvocaten.be

Advocaat

Paul Vanvaeck

47fdc83c-b1ce-47a5-89aa-5ff2f5400db7.jpg

Fiscalist

Specialist douane en accijnzen

Lid van de balie te Leuven sinds 1 oktober 2007

Talen: Nederlands, Frans

0475/55.19.09

paul.vanvaeck@b-vadvocaten.be

Reinilde Hendrix

20160203-BVV-008_HR-21.jpg

Licentiaat in de rechten (VUB)

Bijzondere licentie Europees en Internationaal recht (ULB)

Lid van de balie te Leuven sedert 1 september 1993 

Talen: Nederlands, Frans

0478/45.25.76

reinilde.hendrix@b-vadvocaten.be

Bijkantoor te 3110 Rotselaar, Aarschotsesteenweg 158

Joris Raport

9ebe46cc-72b5-473d-90a8-79fc0cb97aa8.jpg

Master in de Rechten (KUL)

Master in Cultural Management (UA)

Master na Master in de Intellectuele Rechten en het ICT-recht (HUB)

Lid van de balie te Brussel tussen 1 oktober 2008 en 29 februari 2016

Lid van de balie te Leuven sedert 1 maart 2016

Talen: Nederlands, Frans, Engels

joris.raport@b-vadvocaten.be

Céline Libert

Master in de Rechten (KUL)

Lid van de balie te Leuven sedert 5 december 2016

Talen: Frans, Nederlands, Engels

celine.libert@b-vadvocaten.be

Marie Vangeenberghe

Master in de Rechten (KUL)

Lid van de balie te Leuven sedert 1 oktober 2016

Talen: Nederlands, Frans, Engels

marie.vangeenberghe@b-vadvocaten.be

 

 

Dieter Krause

Master in de Rechten (KUL)

Bijkomende opleiding in het notarieel vastgoedrecht en notarieel familie- en familiaal vermogensrecht

Lid van de balie te Brussel tussen 1 september 2017 en juni 2018

Lid van de balie te Leuven sedert juni 2018

Talen: Nederlands, Engels, Frans

dieter.krause@b-vadvocaten.be